0850 455 0 155

Hizmetlerimiz


Güvenlik, yaşamın temel ve vazgeçilmezlerindendir. Günümüz dünyasında yaşanan terör, gasp, saldırı, hırsızlık vb. olaylar güvenlik ihtiyacını daha da arttırmıştır. Bu kapsamda hazırlanan 5188 sayılı kanun ve kanunun uygulanmasına ilişkin yönetmelik esasları çerçevesinde; kişilerin, kurum ve kuruluşların, fuar, konferans, özel toplantı vb. etkinliklerin güvenlik ve koruma hizmetlerini; 

- Profesyonel ve uzman yönetici kadrosu ,
-Genç, dinamik, yüksek motivasyon ve performans sahibi, eğitimli , disiplinli seçkin güvenlik personeli,
-Kesintisiz kontrol ve denetimi,
-Kaliteli ve eksiksiz techizat ve ekipmanı,
-Karşılıklı güvene ve saygıya dayalı görev anlayışı
-Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri ışıgında sunmak V.I.P Security' nin temel prensibidir.

Alışveriş Merkezi - Mağaza Güvenliği

Alış veriş merkezi, mağaza gibi tesislerde işletmenin talepleri doğrultusunda işletmeyi, çalışanlarını müşteri ve ziyaretçilerini her türlü tehdide karşı korumak üzere gerekli önleyici tedbirler alarak geniş kapsamlı bir güvenlik ağı oluşturarak VIP SECURITY olarak hizmet vermekteyiz.

Fabrika - Depo - Endüstriyel Tesis Güvenliği

Fabrika , Depo, Endüstriyel tesislerde işletmenin istekleri doğrultusunda ve çalışmasını aksatmadan içerden ve dışardan gelebilecek her türlü tehdide karşı VIP SECURITY OLARAK gerekli güvenlik önlemlerini almaktayız.

Eğitim Kurumları Güvenliği

Okullarda , Üniversite kampuslerinde , Dershanelerde oluşabilecek her türlü tehdit unsurlarına karşı eğitim ve öğretim huzurunu bozmadan işletmenin istekleri doğrultusunda VIP SECURITY olarak hizmet vermekteyiz.

Holding ve Yönetim Binalarında Güvenlik

Hassas bir ortamda hizmet vermenin bilinciyle gerekli elektronik ve fiziki güvenlik tedbirleri alınarak VIP SECURITY olarak hizmet vermekteyiz.

Sağlık Kuruluşlarında Güvenlik

Hasta ihtiyaç ve beklentileri göz önünde bulundurularak ve hasta yakınlarının psikolojisi düşünülerek gerekli tedbirleri alarak VIP SECURITY olarak hizmet vermekteyiz. (Sağlık kuruluşunda çalışacak personelimizin gerekli psikolojik eğitim ve testten geçmesi gerekmektedir.)

Toplantı ve Spor Organizasyonlarında Güvenlik

Toplantı, sempozyum, seminer, konferans ve spor karşılaşmalarında organizasyon yetkililerinin ihtiyaç duyacağı güvenlik sistemleri ve üniformalı güvenlik personeliyle VIP SECURITY olarak hizmet vermekteyiz.

Kurye Güvenliği

Evrak , para değerli eşya . taşınmasında öngörülen güvenlik paketi içerisinde istenilen noktaya belirlenen zaman diliminde, gerek görüldüğü takdirde eskort eşliğinde emanetiniz VIP SECURITY TARAFINDAN teslim edilmektedir.

Site ve Özel Konutlar Güvenliği

Site , villa , toplu konutlarda ve özel konutlarda yaşayan insanların huzur ve güvenliği ön planda tutularak gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasında VIP SECURITY olarak hizmet vermekteyiz.

Scroll to Top