0850 455 0 155


Hakkımızda

Türkiye’de yasal eğitimli ilk güvenlik şirketlerinden olan 1996 yılında kurulan V.I.P. Security, kurulduğu günden bu yana sektöründe hem pazar payı hem de öncülük bakımından lider firma oldu. 
V.I.P. Security; seçkin kadrosu, senelerin verdiği tecrübe ve profesyonel hizmet anlayışıyla, dünya çapındaki kuruluş ve kişiler başta olmak üzere, hep üst düzey organizasyonlara güvenlik hizmeti verdi.
Güvenliğin gerektirdiği her türlü profesyonel eğitim, teknik alt yapı, uzman kadro ve çağdaş anlayışı birleştiren V.I.P. Security, çalıştığı kişi ve kurumlara daima koşulsuz müşteri memnuniyetini yaşattı. Ve bugün V.I.P. Security adı, Türkiye’de özel güvenlik denince ilk akla gelen marka oldu. 
Güvenliğin eğitimle ilgili profesyonel bir iş olduğunun bilincinde ve işinin gerektirdiği her türlü eğitimi almaktadır. V.I.P. Security Koruma ve Güvenlik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. kanuni hükümlere göre kurulmuş, onaylı bir güvenlik şirketidir. Bu konu karşısındakanunu muhatap görmek isteyen titiz firmalar için çok önemlidir.


V.I.P. Security Koruma ve Güvenlik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. güvenliğin gerektirdiği her türlü donanıma (metal arama dedektörleri, telsiz, çelik yelek, silah kasası vs.) sahiptir. Şirketimiz elektronik güvenlik sistemlerinde tüm projelere cevap verebilecek teknik ve idari personele sahiptir. Şirketimiz teknolojinin ilerlemesi ve bu alanda yapılan tüm yeniliklerin takipçisi olmakta, müşterilerine en iyi ve en doğru hizmeti vermeyi amaç edinmektedir.

V.I.P. Security Koruma ve Güvenlik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. kaliteli cihaz seçimi, akılcı projelendirme, montaj ve satış sonrası teknik ve eğitsel hizmetleri ile müşterilerinin hizmetine kalıcı ve eksiksiz sistemler kurmaktadır. 

V.I.P. Security Koruma ve Güvenlik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’ye göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür eder, her türlü tamamlayıcı bilgi için daima hizmete hazır olduğumuzu belirtiriz.

Scroll to Top